Veel fietsers/wielrenners ervaren weleens knieklachten tijdens het fietsen. Soms is er een steek in de knie, maar klachten kunnen zich ook opbouwen. Oorzaken kunnen zijn: te snel veel willen fietsen, te zwaar verzet of geen warming-up, maar ook een foutieve zadelhoogte of plaatsing van de schoenplaatjes. Wij van Fysio Elswout hebben de expertise in huis om u weer klachtenvrij op de fiets te helpen en u weer te laten genieten van uw rondjes om de kerk. Naast advies met betrekking tot belasten of een juiste fietshouding, kunnen wij uw klachten ook verhelpen door bijvoorbeeld een specifiek oefenprogramma, Shockwave of manuele therapie. Bel voor een afspraak of meer info: 023-5445546.
Knieklachten en fietsen.
Andere artikelen
Ondanks de hitte zijn wij vandaag gewoon geopend. We hebben maatregelen genomen om de praktijk zo koel mogelijk te houden, er staat koud drinkwater voor je klaar en we doen het vandaag bewust wat rustiger aan. Patiënten van wie wij het onverantwoord vinden om met deze warmte naar de praktijk te komen, hebben we persoonlijk gebeld. Zie je het zelf niet zitten om vandaag te komen? Dat begrijpen we natuurlijk heel goed. In dat geval kun je je afspraak vandaag kosteloos, ook op het laatste moment, annuleren. Zorg goed voor jezelf en neem bij twijfel gerust contact met ons op.
Het was hoog tijd om onze oefenruimte te vernieuwen. Daarom voeren we aanstaande maandag enkele moderniseringswerken uit. Om deze werken vlot te laten verlopen, zal de praktijk die dag gesloten zijn. Voor acupunctuur blijft de praktijk wel gewoon geopend. Vanaf dinsdag 30 juni ontvangen wij u met plezier in onze vernieuwde ruimte!
Vanaf januari voert Liander werkzaamheden uit in onze wijk. Vanaf 28 januari is het (tijdelijk) niet meer mogelijk om in onze straat te parkeren.