Wij zien binnen de praktijk veel mensen met achillespeesproblemen, hielspoorklachten en een runnersknee. Vaal is de oorzaak van deze klachten te herleiden naar verkeerd schoeisel, lopen op harde ondergrond, te snelle trainingsopbouw bijvoorbeeld platvoeten. Wij geven u een verantwoorde trainigsopbouw, advies met betrekking tot podolgische zooltjes of schoenen en een oefenprogramma. Daarnaast kunnen wij u middels Shockwave van uw overbelastingsklachte afhelpen. Interesse bel 023-5445546 of maak een afspraak !

Shockwave en hardlopen!
Andere artikelen
Vandaag is het de Dag van de Fysiotherapie! Dit jaar draait alles om gezond ouder worden. Bewegen is de sleutel tot vitaliteit: het houdt spieren sterk, verbetert balans en voorkomt klachten. Fysiotherapeuten helpen niet alleen bij herstel, maar vooral bij fit en mobiel blijven op elke leeftijd. Tip: zelfs een dagelijkse wandeling kan al veel verschil maken! Samen zetten we stappen naar een gezonde toekomst. Fysiotherapie: bewegen naar een gezonder morgen.
Last minute beschikbaarheid! Alle collega’s zijn weer terug van vakantie, dat betekent dat we weer op volle capaciteit kunnen werken en we jou op zeer korte termijn kunnen inplannen. Heb je klachten en twijfel je of wij iets voor u kunnen doen? Neem gerust contact op, dan bekijken we samen wat we voor u zouden kunnen betekenen!
Waar moet je op letten bij extreme temperaturen?