Binnen Fysiotherapie Elswout zien wij reglmatig klanten met fibromyalgie. Middels Dry Needling gaan we triggerpoints, vaak de oorzaak van de pijnklachten en stijfheid, deactiveren met mooie resultaten. Dry Needling kan dus voor mensen met fybromyalgie een verlichting bieden. Meer info: 023-5445546 / 06-46451839 of maak een afspraak?

DryNeedling en Fybromyalgie
Andere artikelen
Hooikoorts seizoen is volop bezig!
In de week van 17 maart loopt Job een snuffelstage bij ons in de praktijk. Job zit momenteel op de middelbare school en heeft interesse in het vak fysiotherapie. Om hier een beter beeld van te krijgen, zal hij enkele uren met ons meelopen. Mocht u hier bezwaar tegen hebben of dit als hinderlijk ervaren, laat het dan gerust even weten.
Om de verspreiding van griep te beperken en om uw en onze gezondheid te beschermen, hanteren wij de volgende maatregelen binnen de praktijk.